Používaním našej webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie v súlade s pravidlami súborov cookie.

O nás

COMPATEAM je maďarská internetová spoločnosť, ktorá predáva profesionálne pracovné odevy a ochranné vybavenie a slúži maloobchodníkom, veľkoobchodníkom a súkromným osobám.

Náš sortiment pomáha spoločnostiam a ich zamestnancom plniť odporúčané bezpečnostné požiadavky, pracovať bezpečne a udržiavať si zdravie.

Špecializujeme sa na poskytovanie kvalitných výrobkov predajcom, malým a stredným podnikom, verejným a komunálnym inštitúciám, spoločnostiam v rôznych odvetviach priemyslu a jednotlivcom v EÚ.

V našom internetovom obchode si môžete vybrať zo stoviek vynikajúcich pracovných odevov a bezpečnostného vybavenia; okrem iného nájdete aj vysokokvalitné produkty Lavoro, Burgia, Sparco, Helly Hansen, NoRisk, Delta a Giasco.

Spĺňajú bezpečnostné požiadavky rôznych profesií; vrátane stavebníctva, zdravotnej starostlivosti, potravín, chladiarní, lesníctva a osobných ochranných prostriedkov.

Vďaka neustále sa rozširujúcej ponuke dámskeho pracovného oblečenia sa okrem bezpečnosti snažíme uspokojiť aj špeciálne estetické potreby dám.

Naším cieľom je ponúknuť širokú škálu najlepších dostupných produktov, s rýchlym, presným a nákladovo najvýhodnejším možným dodaním.

COMPATEAM verí, že vám poskytne vynikajúce služby pred, počas a poVašom online nákupe od nás.